Гороскоп червень 2022

Овен

У червні ви зіткнетеся з представниками держструктур. Може це буде податкова чи мед. установа, головне, щоб зустріч пройшла максимально люб'язно та заплановано. Якщо у червні ви не планували складати звіти, робити документи чи проходити лікування – тоді зустріч із владою буде для вас невеликим випробуванням. Підготуйтеся до нього одразу! Не порушуйте правила та закони, перевірте наявність та термін всіх важливих документів! З начальством будьте максимально стримані та привітні! Будь-які види «покарань» у червні – це відпрацювання карми! Просто треба пережити!

Тельці

Ви якраз весь місяць перебуватимете в епіцентрі хаосу та нервової напруги. Ви допомагатимете оточуючим впоратися з величезним розпалом пристрастей. Ваші знання та професійні навички, набуті давним давно вам знадобляться. Головне зберігайте спокій і у будь-якій ситуації дотримуйтесь нейтралітету!

Близнюки

Червень - час важливих рішень та змін! Ви нарешті зрозумієте хто ви та де ви захочете бути! Починаючи від зовнішнього Преображення, зміни місця проживання та закінчуючи прозрінням чи просвітленням кожного! Ви давно хочете змін, настав час діяти! Мир за Вас!

Рак

Червень – як тонкий лід. Кожен крок треба зважувати, діяти на голій інтуїції, майже наосліп. Чи не час для різких рухів або рішень. Ви ніби йдете зачарованим лісом, молячись не розбудити його містичних жителів. Найкраща порада - залягти на дно або бути тихіше за воду.

Леви

Життя у червні - низка яскравих спалахів позитивних емоцій та постійних розлук. Несподівано змінюватимуться і ті, й інші. Не будуйте плани – зірвуться, краще живіть одним днем. Щоб не трапилося - приймайте все з вдячністю та любов'ю!

Діви

Срочно обзвоните ваших стариков. Они не вечны - а вы так увлечены своими делами. Они нуждаются в вашей поддержке и любви. Закрывайте скорее все хвосты - что начали ранее - доводите до конца. Новая энергия уже на пороге, но вы слишком заняты, чтобы пустить её. Обнимите любимых - им не хватает вашего тепла.

Терези

У будь-якій незрозумілій ситуації дзвоніть Терезам! У червні вони справжні заспокійливі! І слушну пораду дадуть і допоможуть не лише словами! Багатьом карти обіцяють кар'єрне зростання, або як мінімум перемогу у складній ситуації. У будь-якому випадку будете пишатися собою по праву!

Скорпіони

Пора закінчувати гострі та спірні ситуації у своєму житті. Просто перестаньте у них брати участь. Викреслюйте людей, які шукають привід вас принизити чи підколоти. Досить витрачати енергію там, де ви подушка для биття. Сміливо ставте крапку і ви самі не помітите як станете сильнішим!

Стрільці

Максимальний фокус на себе, свою психіку, здоров'я. Як мінімум – похід до психолога, як максимум лікаря, обстеження, лікування. Нічого смертельного – просто ви дуже втомилися, а приймати допомогу чи лікуватися не хочете. Виправляйте ситуацію. І самі будьте уважнішими до інших людей!

Козероги

Місяць енергійний, активний, дає всі шанси показати себе! Так і проступайте! Новаторство, оригінальність, нестандартний підхід – це все ви! Поки ви будете скрізь і одразу – попросіть когось із близьких підстрахувати вас та охороняти! Ваша велика зайнятість та втрата контролю може спровокувати хитрунів та злодюжок. Будьте уважнішими!!!

Водолії

Картинка Миру не відповідатиме внутрішньому чуття. Очі та вуха бачитимуть і чутимуть, але інтуїція кричатиме що все брехня та обман. Так і буде. Довіряйте собі, не чужим словам чи думкам. На якийсь час закрийте свій розум від великого потоку інформації. Нікому не вірте – тільки собі. Сприймайте все через призму сумнівів та підозр. Така техніка безпеки на червень.

Риби

Рибки активно збирають капітал! Шукають будь-яку можливість для заробітку чи зростання! Допомоги іншим теж не відмовляють! Причому допомагатимуть будуть прямі у наказному порядку! Відмовитись немає шансів! Єдиний мінус - головний біль або спазми - це до лікаря на прийом і все буде добре!

Україна червень 2022
Життя не вчить 😡
Картина така: наші пацани рвуться у бій, їх гальмують, обіцяючи хрін знає що…. Поки ми чекаємо ворог атакує… Башта… руйнація… проблеми зі зв’язком чи прослуховування… Будьте пильні!!!
Так! Потім карта сили говорить про те, що впораємося, вистоємо, переможемо… але як же хочеться цієї перемоги сьогодні, щоб завтра не було смертей?

Ангела Хранителя нашим Захисникам та Здорового сенсу нашої влади!
❤️🇺🇦❤️

❗️❗️❗️У червні уникайте місця скупчення людей біля води! Береженого Бог береже!

Читайте також:

Виберіть мову сайту

RU UA