Авторський курсНавчання Таро

”Для тих, хто шукає себе, для кого слова душа та карма не порожній звук! Хто спантеличений питаннями долі та світобудови! Всім Вам присвячується мій авторський курс! Ласкаво просимо до містичного світу Таро!”

”Для тих, хто шукає себе, для кого слова душа та карма не порожній звук! Хто спантеличений питаннями долі та світобудови! Всім Вам присвячується мій авторський курс! Ласкаво просимо до містичного світу Таро!”

Авторський курс – Навчання Таро з Яною Пасинковою

Формат та вартість

Курс навчання призначений для кожної думаючої людини, яку рано чи пізно відвідує думка про мету власного існування і про сенс прожитих днів. І в процесі пошуку відповідей на ці питання, людина прагне знайти вчителя або конкретний інструмент, наприклад навчання карт Таро, який дозволить йому зрозуміти "хто я", "яке моє призначення".

Як показує практика найефективнішою формою навчання Таро є індивідуальний курс, коли майстер може всю увагу приділити учневі та дати максимально повний обсяг інформації.

Курс Таро проводиться за картами Таро Райдера Уейта (класичне Таро, яке Ви можете придбати у будь-якому езотеричному магазині). Вони повинні підходити Вам за розміром руки.

2 місяці
Тривалість курсу
Онлайн з відеозв'язку
Формат навчання
Індивідуальні заняття 1 на 1
Формат занять
від 15
Кількість занять
1,5-2 години
Тривалість занять
2500$
Вартість курсу
Записатися на навчання

Часті питання

Під час індивідуального навчання картам Таро ви зможете ставити всі питання і розбирати незрозумілі моменти в індивідуальному порядку. Цей курс навчання Таро спрямований на те, щоб запропонувати вам усі ключі для розуміння та читання карт Таро.

Кому підходить навчання

Мій авторський курс Таро підходить для кожного, Вам гарантовано індивідуальний підхід.

Що потрібно для навчання

Лише ваше бажання та карти Таро Райдера Уейта (класичне Таро, яке Ви можете придбати в будь-якому езотеричному магазині).

Для чого мені знадобиться навчання
  • Ви хочете зрозуміти тлумачення карт Таро;
  • Ви хочете навчитися легко інтерпретувати колоду Таро Райдера Уейта (класичний варіант);
  • Шукаєте цікаві та працюючі методи з навчанням карт Таро;

Контакти та посилання

Запис на прийом, уточнюючі питання щодо прийому та навчання здійснюються по телефону адміністратора:

+38 098 589 21 50

Виберіть мову сайту

RU UA