Про мене

Про мене
Я – Таролог! Переможець 15-го сезону Битви Екстрасенсів! Карти Таро – мій робочий інструмент! З їх допомогою я отримую відповіді на ваші найбільш хвилюючі та гострі питання: про долю, сім’ю, роботу, бізнес, оточення, майбутнє… Всі відповіді всередині нас! Головне – поставити правильне питання!

Хто такий Таролог?

Сучасне визначення ремесла людини, яка використовує головним своїм робочим інструментом карти Таро. У 78-ми Арканах Таро закладено символіку, що визначає будь-який стан або будь-яку ситуацію. Простими словами — зображення карт це своєрідні фотокартки, що відображені в найрізноманітніші періоди життя будь-якого з нас. А Таролог — це людина, яка вміє ці символи розпізнати, пристосувати та інтерпретувати людині, яка в цьому зацікавлена.

З давніх-давен людство манило і лякало все невідоме, незрозуміле. Кожен хоч раз у житті мріяв дізнатися про майбутнє чи усвідомити помилки минулого. Для цих цілей з тих найдавніших часів популярністю користувалися як народні повір’я, так і майстри в галузі езотерики та магії. Таролог — один із таких майстрів. За допомогою інтуїції та грамотних розкладів на картах майстер бачить життя будь-кого, його таємниці, потенціал, можливі варіанти розвитку долі. Для роботи з картами потрібно мати не тільки інформаційну базу Таро, але й бути людиною об’єктивною, справедливою та неупередженою. У такому разі розклади видно ясно і прогнози Таролога не змусять на себе довго чекати.

Що таке прийом у Таролога?

Як правило розмова з майстром по картам Таро — це обмежена за часом консультація, під час якої запитуваний може ставити Тарологу найважливіші для нього запитання. Чим конкретніше буде поставлене питання, тим конкретнішу відповідь чи рекомендацію ви отримаєте за підсумком. Я раджу записувати запитання та обмірковувати заздалегідь, до приходу на прийом. Є питання, які не етично та не безпечно дивитися!

Наприклад: питання народження чи смерті не обговорюються. Таролог не грає у Бога! Питання, які стосуються не особисто Вас, а третіх осіб сумлінний Таролог навіть не дивитиметься, оскільки негарно і не правильно лізти в чужу долю. Однак все, що стосується вас і ваших близьких, за яких ви хвилюєтеся і про яких дбаєте – область компетенції Таролога.

Як відрізнити шарлатана від фахівця

Відповідь дуже проста! Ви спочатку все самі відчуєте, а потім на власні очі все побачите! Не треба недооцінювати власну інтуїцію — якщо після прийому у вас є відчуття, що Таролог вас знає все життя, то перед вами був Професіонал! Якщо прогнози Таролога збуваються, реалізуються фізично — перед Вами був справжній Фахівець! Все інше пилюка в очі, сміття і фальшивка!

Де зможе допомогти Таро:

Карти Таро відповідають на будь-які життєво важливі питання і торкаються найважливіших сфер життя. Кохання, стосунки, чесність партнерів у шлюбі, сімейні проблеми, поділ майна, справжнє ставлення один до одного, фінансові питання, вибір професії, місця роботи, стан здоров’я, найбільш слабкі зони тіла, розклади на майбутнє, перегляд минулих втілень — все це і багато чого іншого і є сферою діяльності Таролога.

Консультація таролога, що треба пам’ятати?

Окрім заздалегідь підготовлених питань, моя Вам порада — під час прийому робіть собі позначки з найбільш важливою для вас інформацією. Як правило, після прийому в голові каша і все згадати дуже складно. По-друге, знайте, — хороший Таролог завжди вам надасть варіанти вибору, як вчинити в тій чи іншій ситуації та позначить результат того чи іншого вибору. Таролог – це консультант, якому видно найкращий шлях для вас. А вибір піти цим шляхом чи ні залишається за Вами! Похід до Таролога це схоже на покупку карти для пошуку скарбів, але в шлях вирушати Вам і тільки Вам! Пам’ятайте про це!

Яка вартість послуг Таролога з розкладу карт Таро

Де б Ви не знаходилися у Києві, Дніпрі, Одесі, Львові, Луцьку, Івано-Франківську чи будь-якому іншому місті України, а також у США, Німеччині, у всьому світі 300 доларів за 30 хвилин. Уточнення деталей прийому та умов запису в телефонному режимі.

Виберіть мову сайту

RU UA