Індивідуальне консультування ТАРО

Карти Таро дозволяють відкрити багато таємниць і відповісти на всі питання, визначити варіанти розвитку ситуації і позначити вибір Ваших дій. На прийом Таро заходить лише одна людина. Пояснюється це тим, що у кожної людини своя доля і під час роботи таролог повинен дотримуватися повної конфіденційності. Якщо Ви маєте запитання щодо родичів, знайомих, дітей, інших людей, під час консультації картами Таро – Ви можете надати їхні фотографії. Бажано, щоб фотографії були максимально свіжими та в роздрукованому вигляді (не з телефону).

Скільки часу триває консультація таролога?

Консультація триває 30 хвилин. За цей час Яна відповідає на Ваші запитання, при цьому записує Вам на аркуші А4 найважливіші події, ведення, поради, які стосуються Вас та Ваших близьких.

Про що можна спитати на консультації з картами Таро?

Консультація на картах Таро дозволяє відкрити багато таємниць і відповісти на всі питання, що цікавлять Вас, визначити варіанти розвитку ситуації, позначить вибір Ваших дій, а також побачити всі негативні фактори, що заважають Вам розвиватися. Під час консультації можна отримати конкретні поради та рекомендації щодо вирішення Ваших питань, а також розібратися у таких сферах життя, як:

 • Відносини (з партнером, дітьми та батьками, оточенням)
 • Робота, бізнес, гроші
 • Карма, самореалізація, призначення
 • Здоров’я
 • Наявність магічного впливу (діагностика негативу)
 • Розклади на майбутнє
 • Карта народження (як знак Зодіаку за картами Таро) та багато іншого
 • Винятком є питання початку життя (вагітність та діти до 5 років) та питання смерті (кому скільки залишилося жити).

Ці тонкі Божественні матерії чіпати не можна з тієї простої причини, що подарувати життя або передбачити його кінець у компетенції Вищих Сил і тільки.

Важливо!
Консультація Таро – це не магічний ритуал, це не вказівки чи керівництво до дій;
Консультація Таро – це свого роду 30-ти хвилинне просвітлення та повне розуміння, хто Ви, як живете, хто оточує Вас і що Вам робити з Вашим життям.
В результаті прийому Ви отримуєте відповіді на ці питання з набором порад та варіантами реалізації своїх планів. Повторна консультація можлива тільки при використанні та реалізації вище вказаних порад.

Не буває «здійснилося чи не справдилося».
Ви або прислухалися до Таро і виконали всі поради, або Ви нічого не зробили. Ваша доля у Ваших руках.

Уточнення всіх питань щодо вартості прийому та запису на консультацію Таро здійснюється за телефоном (098) 589-21-50

Консультація Таролога онлайн

Тепер ви можете проводити консультації без подорожей. Перша перевага консультації Таро онлайн – близькість. Тому це чудова можливість консультуватися з дому та не гаяти часу на поїздки. Вам просто потрібно зробити запис на розклад Таро онлайн та дізнатися своє призначення, майбутнє та відповіді на важливі питання. Консультація Таролога доступна в Україні, США, Німеччині.

Таролог онлайн

Розклад Таро допоможе вам розставити все на свої місця у вашому житті. Також розклад Таро допоможе вам пролити світло на всі незрозумілі питання вашого особистого та фінансового життя. Можна зробити розклад Таро на бізнес, любов, здоров’я та багато інших актуальних сфер життя, розклад Таро підкаже вам на що варто звернути увагу на початку бізнесу або відносин і покаже які є можливі бар’єри, що заважають йти вперед, а також події, які принесуть прибуток і благополуччя. Не бійтеся зазирнути за межу незвіданого, зробіть розклад і дозвольте картам Таро підказати потрібне рішення!

Також вас може зацікавити: Таро на кохання, розклад на бізнес та гроші або курси Таро.

Часті питання про консультації Таро

Яка вартість послуг Таролога з розкладу карт Таро?
Де б Ви не знаходилися у Києві, Дніпрі, Одесі, Львові, Луцьку, Івано-Франківську чи будь-якому іншому місті України, а також у США, Німеччині, у всьому світі 300 доларів за 30 хвилин. Уточнення деталей прийому та умов запису в телефонному режимі.

Які розклади можна замовити на особисту консультацію?

 • Розклад Таро на призначення у житті
 • Розклад Таро на бізнес та фінанси
 • Діагностика негативу картами Таро
 • Розклад Таро на залучення грошей
 • Розклад Таро на здоров’я людини
 • Розклад Таро на долю та майбутнє та ін.

Хочу записатися

YouTube player

Виберіть мову сайту

RU UA