Прийом у Таролога

✅ Можна йти на прийом, якщо…⁃ Ви обрали за відгуками близьких або знайомих (це ідеальний варіант) Таролога (людини, яка консультує вас за допомогою карт Таро). Або ви свідомо Відчуєте, що вам потрібно саме до цієї людини. (Довіряйте своїй інтуїції — тоді вона не підведе).

⁃ У Вас накопичилися питання про себе: (призначення, наскільки ви рухаєтеся у потрібному напрямку по життю..), питання про особисте: (відносини, їх перспективи, Сім’я, можливі варіанти розвитку вашої сфери любові та почуттів). Чому досі немає сім’ї, другої половини??.. Питання про роботу, кар’єру, побудову бізнесу, ККД окремого співробітника для вашого бізнесу. Хто друг, хто ворог? Запитання про слабкі зони здоров’я, як виправити? Наявність негативу?

Всі ці питання та безліч їх варіантів можна і потрібно ставити на прийомі, спеціалісту, якому є довіра, заочна або вже за досвідом!
🛑Вам Не потрібно на Прийом до Таролога:⁃ якщо Ви вважаєте Таролога останньою інстанцією (це паніка та перекладання відповідальності). Користь від такого прийому для вас нульова, а якщо потрапите в такому стані на шарлатанів – бути біді (і не погано якщо вас просто розведуть на гроші, гірше вас напхають помилковою інформацією або залякують).

⁃ Якщо у Вас останні гроші – теж утримайтеся від прийому. Та сама паніка. Краще накопичіть потрібну суму і зі спокійною душею вирушайте на прийом.
⁃ Якщо Ви хочете влізти в життя іншої людини (зробити псування чи приворот…) За інших Тарологів не скажу, а від мене таким людям одна порада — Лікуйте Голову! Там вава! Потім приходьте на прийом. Не можна!! Шкідувати!! Долі!! Іншу людину!!!! У вас є своя — з нею і розважайтеся!
⁃ Не йдіть на прийом із цікавості, якщо Вас змушують, результат буде нульовим!
⁃ Якщо не вірите в містику та езотерику і вважаєте всіх тарологів шарлатанами: (у такому разі відривайтеся від прочитання мого послання та бігом швидко з моєї сторінки!!!!) не вірите – тоді проходьте повз! Мовчки! Не псуйте собі карму! Не полагодете потім!

🇺🇦❤️🇺🇦 Кому відгукнулося – чекаю на прийом! 0985892150 (Viber, WhatsApp, Telegram)

Виберіть мову сайту

RU UA