Розклади карт Таро на негатив

Діагностика негативу (порча і наврочення тощо)

В наш час дуже частим поясненням проблеми, що виникла у людини без особливих причин, був негативний вплив на долю людини, а саме наврочення, порча тощо. У багатьох виникають питання про наврочення і про те, чи існує він насправді. Але що це насправді означає?
“Дурне око” – це свого роду “погляд”, він може завдати шкоди людині, якій він нанесений. Концепція наврочення передбачає, що речі або люди постійно вразливі для шкоди, травм або руйнування. Вважається, що він викликає хвороби, невдачу, нещастя і навіть смерть.
З цієї причини люди часто задаються питанням, як позбутися наврочення і порчі. Для початку переконайтеся, що причиною гострих та дивних проблем було справді магічне втручання, а не простий збіг. Якщо діагностика негативу картами Таро підтвердила такі підозри, слід звернутися за допомогою до фахівця, наприклад, до Таролога.

Крім використання як системи передбачення минулих, справжніх і майбутніх станів, Таро є цікавим методом роботи над самопізнанням і особистісним розвитком.

Діагностика негативу: які їх джерела?

Таких джерел лише три, негативна, руйнівна енергія може виходити від Вас самих, від навколишніх людей або тягнуться за Вами за родом (родові програми) або уроки з минулого життя (карма).

Негатив на Таро: карма

Кармічні завдання, як і родові програми, є практично у кожної людини і приходимо ми в життя вже свідомо підготовленими до них. Тобто. кожен з нас народжений з певним набором характеристик, якостей та життєвих обставин, які допоможуть нам у цьому житті вирішити кармічне завдання. В даному випадку потрібно тільки розпізнати ці завдання: які їх умови і зіставити це з нашими можливостями. Розклад Таро на негатив блискуче працює на такі теми, розкриваючи не тільки таємниці роду або уроки долі (карму), але навіть дозволяє зазирнути у Ваші минулі втілення.
Навіщо Ви запитаєте? Маючи відповіді та розуміння – з яким вантажем чи багажем Ви прийшли на планету Земля і як полегшити цю ношу – ви як мінімум станете жити спокійніше та усвідомленішим, а як максимум станете воістину вільною та самодостатньою людиною.

Діагностика негативу: оточення

Наступне і найпередбачуваніше джерело зла — це наше оточення. Ми щодня стикаємося з косими поглядами, конфліктами інтересів або загалом незадоволенням оточуючих самим життям. І якщо людина, маючи більший «заряд» енергії, ніж Ваша — буде деструктивно з Вами взаємодіяти, то ваша енергія, настрій, заряд життєвих сил і здоров’я від такого зіткнення можуть постраждати.
Не кажучи вже про навмисне бажання зробити Вам погано, використовуючи езотеричні або магічні знання (порча, наврочення, привороти тощо). У цьому випадку Ви більш вразливі, тому що сили задіяні вже не жартівливі та й часто роблять це за Вашою спиною. У цьому випадку, розклад карток Таро на негатив покаже хто вам бажає зла, чому і як давно. В обов’язковому порядку за наявності негативу потрібно скористатися старими перевіреними «бабусиними» рецептами (обрядами), такими як Чистка та Захист.
Справжній майстер і професіонал своєї справи ніколи не розкриватиме тонкощів цих процедур. Ваше завдання лише вибрати гідного фахівця, якому Ви довіряєте, все інше у його руках.

Діагностика негативу на Таро: руйнівна енергія від Вас

І найважливіший на мій погляд негативний вид — це саморуйнування. Іноді наші негативні думки, наші пороки і темні сторони здатні стерти нашу долю гірше за будь-яке прокляття. Подумайте над цим! Шукайте причини в собі, а коли знайдете — не замислюючись, виривайте їх з корінням! Не отруюйте собі життя! Адже кожен із нас і є Джерело Сили для побудови щасливої ​​долі!
Також вас може зацікавити: Таро на кохання, розклад на бізнес та гроші або курси Таро.

Коли потрібен розклад карток Таро на негатив?

Якщо цей стан Вам знайомий, то ви готові на відверту розмову з самим собою! І карти Таро на негатив Вам у цій розмові – незамінний помічник! Залишилося тільки записатися на онлайн прийом, щоб отримати відповіді на всі питання, що вас цікавлять, щодо Таро в Україні, США, Німеччині, і по всьому світу.
Ваші дії, ваша поведінка впливають на те, як виглядає ваше майбутнє. Карти Таро та діагностика на негатив онлайн розповідають вам дещо про минуле та сьогодення, щоб ви могли зробити вибір щодо майбутнього, яке підходить вам та вашим бажанням.

Діагностика негативу онлайн

Чи можна визначити негативний вплив на ваше життя за допомогою карток Таро? Які є методи діагностики негативу? На ці питання найкраще відповість вам таролог. Тарологи визначають негатив за допомогою діагностики негативу картами Таро.
Ви можете записатись на консультацію досвідченого таролога за телефоном +38 (098) 589-21-50 або через онлайн форму нижче. Також можна вибрати діагностику на негатив онлайн в Україні, США, Німеччині та у всьому світі.
І пам’ятайте, що Таро допомагає вам, даючи уявлення про вашу ситуацію, але рішення та вибір, який приведе до цього рішення, знаходяться у ваших руках.

Часті питання про діагностику негативу

Які джерела негативу?

Є три джерела негативу: руйнівна енергія може виходити від Вас, від навколишніх чи родових програм.

Тобто негатив – це частина карми?

У кожної людини є кармічні завдання, також у багатьох можуть бути родові програми, які закладені від народження. Тобто у нас вже є закладена низка характеристик, яка допоможе подолати ці завдання та проблеми.

Коли потрібна діагностика негативу?

Коли починається процес саморуйнування: з’являється багато негативних думок, темна сторона бере гору і ви робите все більше помилок, про які шкодуєте.

Де відбувається прийом Таро на негатив з Яною Пасинковою?

Прийом Таро проводиться онлайн за попереднім записом.

Як можна записатися на прийом Таро?

Ви можете зв’язатися з адміністратором за телефоном +38 (098) 589-21-50

Яка вартість послуг Таролога з розкладу карт Таро

Де б Ви не знаходились у Києві, Дніпрі, Одесі, Львові, Луцьку, Івано-Франківську чи будь-якому іншому місті України, а також у Білорусії, США, Німеччині, у всьому світі 300 доларів за 30 хвилин. Уточнення деталей прийому та умов запису в телефонному режимі.

Виберіть мову сайту

RU UA