Що таке Таро? Про карти Таро

Таро: розклад на майбутнє

Карти Таро – це універсальний інструмент чи спосіб отримати об’єктивну інформацію, яка стосується абсолютно будь-якого питання та будь-якої ситуації. Карти показують “картинку” – як вона є насправді і як можуть розвиватися події у майбутньому.

Точність розкладу та його інтерпретація (переклад на людську мову картинок та символів) залежить від досвіду та професіоналізму Таролога.

Розклад карт Таро – це спосіб отримати знаки, на які ми можемо спиратися, коли нам потрібне розуміння чогось або керівництво. Коли ми консультуємося з фахівцем Таро, ми намагаємося краще зрозуміти себе та сили, які діють у нашому світі та у всесвіті.

Хто такий таролог?

Хороший таролог, як досвідчений користувач карт Таро, зі здоровим наміром може бути корисним людині, яка до нього звернулася. Спеціаліст з Таро може розкласти все по поличках, відповісти на кармічні питання. Винятком є ​​питання початку життя (вагітність та діти до 5 років) та питання смерті (кому скільки залишилося жити).
Ці тонкі Божественні матерії чіпати не можна з тієї простої причини, що подарувати життя або передбачити його кінець у компетенції Вищих Сил і тільки.

Також вас може зацікавити: Таро на кохання, розклад на бізнес та гроші або курси Таро.

Які питання ставити тарологу?

На прийомі Ви можете ставити будь-які питання, які стосуються Вас: любов, кар’єра, сім’я, здоров’я, наявність негативу, Ваше призначення у професії, Ваші борги та завдання. Чим конкретніше питання – тим ясніше і точніше Ви отримуєте відповідь. У Карт можна і навіть потрібно запитати пораду, як вчинити в тій чи іншій ситуації та подивитися куди приведуть Вас Ваші дії та рішення.
Адже саме Ваші рішення та дії визначають Вашу долю. Звичайно, є і будуть обставини, які від Вас не залежать, але, як показує практика, якщо не можна змінити ситуацію, потрібно змінювати до неї своє ставлення.

Розклади Таро онлайн для чоловіків та жінок по всьому світу — Україна, Німеччина, США

Психологія Таро описує всі аспекти життя. Розклади на картах Таро однакові як чоловікам, так жінок, оскільки питання в людей загальні: сім’я, кар’єра, здоров’я тощо.

Таро добро чи зло?

Існує думка, що «ворожити» чи правильніше говорити — робити розклади на Таро — погано, неприпустимо і навіть грішно, що карти — зло.
Карти власними силами — нейтральні; це інструмент для прояснення та прогнозування ситуації, а ось ЗЛО може виходити тільки від людини, яка грає долею іншого за допомогою карт.
Уявіть, що Ваша доля – це написана книга, якісь сторінки вже заповнені (це минуле), якісь Ви “пишите” прямо зараз, а решта – це можуть бути білі аркуші або тільки заголовки. І коли таролог робить Вам розклад – він лише акуратно з Вашого дозволу показує Вам Вашу долю (читає Вашу книгу), тому що не кожна людина вміє читати знаки долі, слухати свою інтуїцію або працювати з картами Таро.
Існує думка, що до приходу на планету Земля кожен із нас свій шлях знав чи навіть сам його створив.
Так ось карти Таро – це своєрідний перекладач між Вами та Вищими силами, які, повірте, в курсі Вашої долі.
При такому використанні (зрозуміти, що відбувається у твоєму житті і куди рухатися далі) Таро не те що не шкідливі – вони максимально корисні. А от якщо за допомогою карт обманювати, маніпулювати чи робити гидоті, такі як: порча, наврочення та інший негатив — Таро, звичайно, в поганих руках може наробити неприємностей. Але як відомо, кожен творець свого щастя та свого нещастя. Несумлінне використання карт обов’язково буде покарано, бо Світ зацікавлений у нашому щастя та розвитку, а не навпаки. Розклад Таро призначений і існує як радник і помічник з будь-яких питань — то чому б не користуватися цим езотеричним інструментом?

Розклад карт Таро: Таро прогноз

Хороший таролог

допоможе Вам розставити все на свої місця у Вашому житті. Розклад Таро допоможе пролити світло на всі незрозумілі питання Вашого особистого та фінансового життя. Можна зробити розклад Таро на бізнес, любов, здоров’я та багато іншого, Таро підкаже вам на що варто звернути увагу на початку бізнесу, відносин, покупки та покаже які є можливі бар’єри, які заважають йти вперед, а також ситуації чи події, які принесуть прибуток у ваш будинок. Не бійтеся зазирнути за межу незвіданого, зробіть розклад і дозвольте картам Таро підказати потрібне рішення!

Розклад Таро пропонує керівництво, ясність і можливість використовувати символічний мову карт Таро, щоб знайти мудрість і розуміння. Таро може відповідати за всіма типами питань, такими як сумісність відносин, духовне зростання, вибір кар’єри, вибір життя, сім’я, школа та освіта, здоров’я та інші теми.

Тепер ви можете проводити консультації без подорожей. Перша перевага консультації Таро онлайн – близькість. Тому це чудова можливість консультуватися з дому та не гаяти часу на поїздки. Вам просто потрібно зробити запис Таро онлайн і дізнатися своє призначення та інші важливі питання.

Таролог в режимі онлайн може допомогти клієнту в Україні, Німеччині, США та всьому світі.

Часті питання про карти Таро

Що таке карти Таро?

Карти Таро є універсальним інструментом, щоб отримати відповіді на свої запитання за допомогою інтерпретації зображень на картах.

Які питання можна поставити тарологу?

Ви можете ставити будь-які запитання. Але є винятки на питання про початок та кінець життя.

Навіщо робити розклад Таро?

Розклад карт Таро допомагає розібратися в складних і хвилюючих життєвих питаннях, вони допомагають отримати відповідь на запитання у коханні, роботі, бізнесі та здоров’ї

Карти Таро відгуки

YouTube player

Виберіть мову сайту

RU UA