Курс навчання Таро

Практичний навчальний курс по роботі з картами Таро

YouTube player

Навчання Таро від Яни Пасинкової

Курси навчання Таро в Дніпрі призначені для кожної думаючої людини, яку рано чи пізно відвідує думка про мету власного існування і про сенс прожитих днів. І в процесі пошуку відповідей на ці питання, людина прагне знайти вчителя або конкретний інструмент, наприклад навчання карт Таро, який дозволить йому зрозуміти “хто я”, “яке моє призначення”. Практикуючий та допомагаючий іншим, таролог із задоволенням поділиться навичками роботи з цим інструментом. Іншими словами, Таролог — це надійний наставник та помічник у будь-яких життєвих ситуаціях, потрібно лише навчитися розуміти їх. На це й спрямовано курс навчання Таро. Це чудовий інструмент для самопізнання, Таро онлайн розглядається у всіх його вимірах: символічному, ініціативному, психологічному та передбачуваному.
Зрозумійте, не всі з нас мають здатність чути і розуміти власну інтуїцію або тим більше спілкуватися з тонким світом, зрозуміти що тобі намагається сказати Всесвіт або Вищі сили, куди тебе хочуть спрямувати.

Індивідуальне навчання картам Таро

Під час індивідуального навчання картам Таро ви зможете ставити всі питання і розбирати незрозумілі моменти в індивідуальному порядку. Цей курс навчання Таро спрямований на те, щоб запропонувати вам усі ключі для розуміння та читання карт Таро.
Таро містить індивідуальну історію кожного. Зануритися в глибини таємниць означає відкрити себе. Завдяки навчанню карт Таро, можна знайти сакральне значення кожної дії, думки, бажання або страху. Події є формуючими і навіть трансформуючими для тих, хто розуміє їхню справжню природу і функції. Розклад Таро допоможе побачити все, що цікавить вас, від незначного до суттєвого, від грубого до тонкого, від конкретного до абстрактного. Розклад набуває сенсу, щоб знайти повноту буття і направити людину в потрібному йому руслі. Навчання Таро онлайн підійде для початківців та професійних тарологів.
Ось чому Карти Таро і є одним із найуніверсальніших інструментів! Після навчання Таро для початківців, прийде розуміння значень Карт та їх різних поєднань. Можна об’єктивно побачити будь-яку картину. Наприклад: наскільки перспективна для людини та чи інша діяльність, наскільки відверто та чесно до Вас ставляться оточуючі, рідні, близькі, друзі будь-хто! І найголовніше: можна попросити мудру пораду для себе та розуміти варіанти розвитку майбутнього!

Вивчення Таро в режимі онлайн

Таро складаються з 78 карт, але не хвилюйтеся, вам не потрібно заучувати всі тлумачення, головне – відкрити та зрозуміти їхнє значення, щоб стимулювати та використовувати інтуїцію, а не лише пам’ять. Вивчення Таро – це насамперед навчання спостереженню. Спостерігайте за кожною картою, за її зображенням та положенням. Значення карт Таро набагато складніше, ніж здається, спочатку це тлумачення вимагає знання основних символів, які ви зможете розглянути на навчанні карт Таро з нуля, але дуже швидко ви зможете перейти до більш інтуїтивного спостереження. Курси пропонують повне та серйозне вивчення Таро з реальними ситуаціями, прикладами інтерпретаціями та узагальненнями, якісними тлумаченнями, а також індивідуальною домашньою роботою та індивідуальним моніторингом від професійного таролога Яни Пасинкової.

Навчання Таро для початківців у Дніпрі

Вас приваблює розклад Таро, але здається, що з картами Таро важко впоратися? Навіть вивчивши багато книг, ви отримуєте недостатньо інформації? Пропонуємо вам індивідуальні навчальні заняття з карт Таро. Для того щоб почати вивчати та використовувати карти Таро для розкладів, потрібен курс «Карти Таро навчання з нуля». Тоді ви зрозумієте, що насправді багато чого можна навчитися самостійно! Достатньо лише запитати себе: як змінити себе і своє життя на краще і мати хоч найменший інтерес до Карт Таро. Курси навчання Таро допоможуть вам знайти себе та своє призначення у цьому житті, тому ознайомтеся з форматом навчання на картах Таро.

Навчальне Таро доступне всім, незалежно від рівня умінь. Ви маєте право починати щось нове, експериментувати та вдосконалюватися. Тому у вас є чудова можливість дізнатися про мистецтво передбачувати майбутнє, намагаючись з’ясувати, що приготувала вам доля. Навчання Таро можна пройти онлайн в Україні, Німеччині, США та усьому світі.

Формат навчання Таро

Як показує практика найефективнішою формою навчання Таро є індивідуальний курс, коли майстер може всю увагу приділити учневі та дати максимально повний обсяг інформації.
Курс Таро проводиться за картами Таро Райдера Уейта (класичне Таро, яке Ви можете придбати у будь-якому езотеричному магазині). Вони повинні підходити Вам за розміром руки.

Курс навчання Таро ділиться на 2 блоки: теорія та практика Дніпро Харків Київ

Під час вивчення теорії Ви дізнаєтеся, що таке Таро, значення кожної карти окремо та їх поєднання один з одним під час розкладу.
Є гарна притча “Про рибалку і жебрака”. Одна людина старанно ловила рибу, щоб прогодувати себе та свою сім’ю, а інша активно просила у неї цю рибу, тиснула на жалість, вигадуючи різні історії. І притча описує варіанти розвитку ситуації: дурний рибалка кожного разу психував би і сердився, але милостиво ділився б своєю здобиччю, і день у день робив би те саме, привчаючи ледаря до бездіяльності. А мудрий рибалка навчив того, хто потребує ловити рибу.

Професіонал має на меті навчити своїх учнів користуватися БЕЗЦІННИМ ІНСТРУМЕНТОМ  під назвою карти Таро самостійно і мати можливість допомогти собі самому. І завдання професійного Таролога, як вчителя – показати алфавіт і навчити складати літери (карти) у слова, а слова у речення, Ваше завдання – складати вірші. Щоб уточнити інформацію щодо навчання Таро: графік та запис на курс Таро за телефоном 098-589-21-50.

Великі люди мали великих вчителів…

Таро це цілий світ, осягати його можна все життя, відкриваючи для себе його нові грані. Але щоб якомога повніше оволодіти цією системою, потрібно розуміти, як вона влаштована. Самостійно осягнути це можна. Але простіше і швидше це зробити з людиною, яка добре володіє навичками Таро та може цьому навчити.

Навчання Таро дає вам незалежність – Таро ваш мудрий помічник та порадник, який завжди під рукою. Таро завжди відображає суть проблеми, незалежно від вашої суб’єктивної думки про неї (проблему). За допомогою Таро можна отримати відповіді на ВСІ питання.
Курси Таро онлайн, у процесі навчання та подальшого спілкування з Таро ви зможете заглянути в таємні куточки вашої душі та завжди знайти потрібні рішення та ресурси. Ви можете допомагати не лише собі, а й іншим людям.

Ці курси навчання Таро ідеально підходять для вас, якщо:

  • Ви хочете зрозуміти тлумачення карт Таро;
  • Ви хочете навчитися легко інтерпретувати колоду Таро Райдера Уейта (класичний варіант);
  • Шукаєте цікаві та працюючі методи з навчанням карт Таро;
  • Ви хочете працювати з Таро для себе чи інших;
  • Ви бажаєте розвинути свою інтуїцію;
  • Ви хочете розвинути зв’язок з вашим Таро.

Якщо кілька пунктів зі списку відповідають вашим цілям, то ви правильно вибрали навчання на Таро.

Якщо вам цікава тема розкладів карт і ви хотіли б пройти практичний курс навчання Таро, то вам потрібно зателефонувати за номером +38 (098) 589-21-50.
Щоб дізнатись детальніше інформацію про навчання в Таро, потрібно проконсультуватися по телефону і виходячи з вашого рівня вам буде запропоновано оптимальний графік навчання.

Курси Таро онлайн

Навчання Таро допоможе вам розставити все на свої місця у вашому житті. Також навчання розкладу Таро допоможе вам пролити світло на всі незрозумілі питання вашого особистого та фінансового життя. Можна зробити розклад Таро на бізнес, кохання, здоров’я та багато інших актуальних питань. Навчання Таро підкаже вам, на що варто звернути увагу на початку бізнесу, стосунків, покупки та покаже які є можливі бар’єри, які заважають йти вперед, а також ситуації та події, які принесуть прибуток у вашу оселю. Не бійтеся зазирнути за межу незвіданого, зробіть розклад і дозвольте картам Таро підказати потрібне рішення!
Навчання карт Таро можливе по всій Україні, як у Дніпрі, Києві, Харкові так і в Україні, США, Німеччині по всьому світу.

Тепер ви можете проходити курси Таро навчання без поїздок. Перша перевага консультації Таро онлайн – близькість. Тому це чудова можливість консультуватися та навчатися з дому та не гаяти часу на поїздки. Вам просто потрібно записатися на курс навчання Таро та отримати відповіді на важливі питання.

Навчання Таро відгуки

YouTube player
YouTube player

Часті питання про курс Таро

Чи можу я пройти індивідуальне навчання Таро?

Так, зв’яжіться з менеджером, щоб дізнатися про всі подробиці.

Чи є у вас курс Таро для початківців?

Курс Таро від Яни Пасинкової підходить для кожного, Вам гарантовано індивідуальний підхід.

Що входить до курсу Таро?

Курс Таро буде розділений на два блоки: широку теорію, де ви дізнаєтесь історію і всі подробиці про карти Таро, а потім буде практика отриманих знань.

Виберіть мову сайту

RU UA