Гороскоп липень 2022

Овен

Місяць пройде у турботах та справах. Фізична втома не дасть змоги розклеїтися чи постраждати. Липень вимагає від вас активності та конкретної роботи. Фізичні навантаження у спортзалі чи на городі вітаються. Так само багато хто намагатиметься довести свою роботу до автоматизму та стандартизації!

Тельці

Вам судилося створювати та дивувати! Місяць насичений людьми корисними та творчими навколо вас. Основне завдання місяця – допомагати іншим! Робити це із задоволенням і від щирого серця! Самотнім звернути увагу на осіб протилежної статі з великою різницею у віці – вийде гарний союз! І головне діліться – чим зможете, нагорі це зарахується!

Близнюки

Стоп, пауза, перепочинок, полежати – подумати… Саме так має виглядати ваш липень. Справа в тому, що ресурси, які до вас текли у вигляді допомоги чи грошей чи моральної підтримки – вони вичерпалися і будуть осушені до кінця. А все тому, що під лежачий камінь вода не тече. Світ вирішив, що Ви недостатньо були вдячними за те, що мали. Тепер вам потрібно буде попрацювати, щоб знайти нове джерело благ, а головне його утримати та цінувати!

Рак

Прийдеться рухатися далі, в гостях добре, а вдома краще… Такий кочовий настрій з вами у липні. Куди б дороги вас не завели, йдіть по ним уважно! Аналізуйте свій шлях, місця де були, людей, яких зустрічали і запитуйте себе, де ви Хочете бути і чи варто було міняти «шило на мило». Адже все пізнається порівняно.

Леви

Якщо у вас у липні не клеїться з роботою, здоров'ям чи сім'єю – знайте всьому причина ваша лінь чи бажання відмовчатися, а раптом пронесе… Не пронесе! З одного боку у Львів буде застій (самі винні), треба відпустити та йти далі. А з іншого боку, тих, хто зробив правильні висновки, чекає величезний прорив і успіх у будь-якій справі. Сміливо переїжджайте, беріться за нову справу – у вас все вийде.

Діви

Переоцінка цінностей: себе, своїх вкладених сил – таке завдання липня. Оцінюватимете чи ви, чи вас. Будь-яка оцінка буде справедливою. Якщо Ви вирішили в липні піти (робота, Сім'я, дружба) - так тому і бути, все логічно та послідовно. Якщо попросили піти вас – теж все по чесному. Ви так заслужили! Як мінімум на вас чекає відпустка - як час все обміркувати, зрозуміти - вас не цінують чи ви зажерлися!

Терези

Тема дітей актуальна та така радісна! Вагітність чи вже поповнення, день народження дитини чи хрестини – все це привід для щастя! Сміливо зараз мрійте та балуйте своїх близьких! Щастя в їхніх очах – частина вашого щасливого майбутнього!

Скорпіони

Калейдоскоп зустрічей та подій, заходів та нових знайомств. Це, звичайно, втомлює, але Вам необхідно. Потім зрозумієте, навіщо і чому! Тож готуйте вбрання парадно-вихідні і не відмовляйте нікому у своїй увазі!

Стрільці

Не будьте на очах – це небезпечно. Не їдьте далеко, там вам немає шляху. Не займайтеся розширенням ще рано. Світ попереджає вас берегти себе! Будьте у тіні весь місяць. Ваш час сяяти і дихати на повні груди ще настане!

Козероги

Ви освітлюєте життя інших! Така ціль на липень! Робіть те, що любите! Обіймайте частіше рідних та близьких! Займіться нарешті улюбленим хобі або порадуйте себе довгоочікуваною дрібницею! Все це буде заряджати вас, а ви всіх інших!

Водолії

Нам непросто. Чи не вперше! Ми няньки для всіх у липні! Кому просто зауваження, кому догана, кому голову з плечей... нас призначили роздавати всім чарівних пі@дюлів. Так тримаємо ж цей прапор гордо і несемо його гідно!

Риби

Легкі, Повітряні та закохані! У що чи в кого – нехай кожен визначитись сам! Місяць наповнить вашу душу любов'ю та творчістю! Саме час творити та вірити у дива! Тоді вони обов'язково збудуться!

Почнемо з новин хороших: з боку рашистів величезна втрата ресурсів: як людських, так і матеріальних. Більше того, у липні ніякого посилення армії не буде – там просто не хочуть за три рублі йти на смерть. Отже пропаганда там уже не така сильна як раніше!

Тепер новини для нас не дуже: з того, що можна сказати (щоб ворог не був сильно обізнаний):
– всі ті, хто всередині нашої країни хоч копійку вкрали у наших воїнів чи жертв війни – будуть покарані! Хтось земним судом, хтось Божественним. Навіть не сумнівайтеся люди в дорогих костюмах за високих чинів – Вам доведеться відповідати перед своїм народом! Вам ніхто не пробачить сіль, бензин, курс долара, а тим більше не вибачать нестачу озброєння чи босоногого солдата. За такої нечуваної досі Світової підтримки наших воїнів одягають волонтери! Не соромно? Гаразд… усьому свій час!
Спочатку ми переможемо ворога зовнішнього, а потім знищимо всіх змій, яких самі пригріли на грудях.
Переговорів у липні не буде. Усі, хто при владі – хто прочитає це – пам’ятайте: нагорі все бачать і не всі гріхи прощають! Піднімайте свої сраки, відкривайте кишені та рятуйте хлопців, що гинуть заради нас із вами!
Нашим Захисникам Сил та Ангела Охоронця! Ми всіх переможемо! Героям Слава!!!🇺🇦❤️🇺🇦

Читайте також:

Виберіть мову сайту

RU UA