Гороскоп серпень 2022

Овен

Час збиратися додому! У ролі господаря будинку чи ролі гостя побуває кожен із вас. Дороги Вам відкриті у будь-які сторони. Потрібно помітити, що і витрати будуть не маленькі, але карти радять не роздумувати довго, а вирушати в дорогу! Розширення горизонтів також буде актуальним і у сфері заробітку!

Тельці

Раціональний розподіл ресурсів - ось що хвилюватиме і турбуватиме Вас весь місяць. Якщо Ви в ролі даючого – головне завдання Економія Усього! Якщо Ви залежите від когось, то заощаджуватимуть на Вас! У будь-якому випадку варто затягнути пояси та включити гарного економіста!

Близнюки

Спілкування – це ваш кисень! Без людей ви гинете як квітка у пустелі. Зараз саме час поєднати приємне з корисним: зробіть свою роботу більш перспективною через нових людей. Заводьте нові знайомства – вони точно будуть Вам корисні!

Рак

Віра Ваша сильна і непохитна! Як би не було Вам тяжко (а Вам тяжко!), Не опускайте рук! Ви не дарма боретеся, доводите, борєтеся – хоч і не бачите зараз результату! Вірте у себе! Скоро ваші мрії почнуть збуватись!

Леви

Знаєте, як не розчаровуватися? Просто не чаруйте! Занадто багато ви чекатимете від оточуючих і не всі ваші очікування виправдаються. Радійте з того, що вже є! Актуальна тема "лівих доходів"! Лише нікому не слова!

Діви

Дів хвалитимуть весь місяць! Ви тільки не пізнайтеся! І займіться нарешті своїм здоров'ям. Спина та голова – хворі місця. Виправте це! Інакше найдрібніші справи стануть Вам тягарем. (Тоді хвалити перестануть!)

Терези

У вас багато справ! Старих своїх відвідати, налагодити їм побут, скупитися до будинку… подумати про вкладення у своє житло – саме час! І звичайно ж навчання: для бізнесу чи для душі – вирішуйте самі!

Скорпіони

Переведіть ваші гроші в іншу валюту або вкладіть! Це допоможе вам не втратити заощадження. Сміливо вкладайтеся у своє здоров'я чи пройдіть навчання у цій сфері! Допомагайте тим, хто не здоровий – так ваші ресурси тільки збільшаться!

Стрільці

М'яко стелят-твердо спиш! Пам'ятайте про це, коли почуєте ну надто втішні та солодкі промови. Завдання кожного з вас - розпізнати у своєму оточенні брехуна чи маніпулятора!

Козероги

У Вас має бути чіткий та новий план! Як робити швидко і інакше те, що зараз займає багато часу та сил. Оптимізація та модернізація – ось що хоче від Вас серпень!

Водолії

Бурхливий період протистояння, напруга чи битви завершується Світом! Останні півроку ми з вами на полі бою, у кожного воно своє.. настав час Світовий! Ми ще нудьгуватимемо за «нашим дурдомом». А в серпні настав час насолоджуватися спокоєм!

Риби

Скільки вовка не годуй – все одно в ліс дивиться. У кожної рибки у серпні свій вовк. Похмурий і невдячний. Це Вам урок – що намагатися потрібно насамперед для себе! І нехай весь світ почекає!

Новини міжнародні: Дуже серйозна зміна у світовому союзі, до складу якого нас беруть!

Світ знову захопить історія зі смертельною хворобою та обмеженнями (не такими жорсткими як раніше, але все ж таки..)

Новини про нас: Ми у Світовому союзі (у якому саме не зрозуміло, але союз для нас корисний)

Буде кільцеве захоплення території (яка зараз окупована не вся) Пі@аруси цілитимуться великими містами – смерті будуть. Полон або Світ або Смерть будуть головними темами для маніпуляції.

Світ забезпечить нас смертельною зброєю. У наших Героїв, Захисників з’явиться друге дихання та гасло – Тепер Вам точно всім пі@да! (Нехай буде так!!!)

Зараз карти говорять про Мир через 15 місяців війни. З моменту її початку. (Далі будемо дивитися – зміниться ця дата чи ні).

Буде відкрито велику програму допомоги постраждалим сім’ям.

Ну і звісно Перемога Наша Буде! Сил та ангела Хранителя нашим Героям! ❤️🇺🇦❤️

Виберіть мову сайту

RU UA